Spotkania indywidualne

Spotkania z Agą

Istnieją osoby, które wolą rozkminiać w samotności, jeden na jeden, bez towarzystwa innych osób. Jeśli czujesz, że na ten moment grupa nie jest dla Ciebie, zapraszam na spotkania indywidualne.

Jak to wygląda?
Spotykamy się w pracowni i przy herbacie, wodzie, kawie rozmawiamy o tym, co chcesz zmienić, czego potrzebujesz, co mogłoby być prostsze w życiu. Szukamy rozwiązań, ja dostarczam wiedzę, pokazuję umiejętności, robimy razem ćwiczenia, które potem testujesz. Jeśli działają zapraszasz je do swojego życia, jeśli nie, szukamy innych rozwiązań.

Jak długo?
Liczba spotkań jest zależna od Twoich potrzeb i możliwości. Najczęściej proponuję bloki po 3, 5 lub 7. Na początku dobrze, by było to raz w tygodniu. Jeśli spotkań jest więcej korzystnie działa oddalanie kilku ostatnich o 2 tygodnie. W każdej chwili możesz przerwać albo przenieść się na fitness dla umysłu.

Co jeszcze?
Jestem psycholożką, nie psychoterapeutką. Możesz oczekiwać ode mnie wiedzy, znajomości narzędzi, doświadczenia w pracy rozwojowej z różnorodnymi osobami. Jeśli czujesz, że Twoje potrzeby wymagają pomocy psychoterapeuty, niestety nie jestem tą osobą. Jeśli nie masz pewności, czy taka forma pracy jest dla Ciebie, napisz, zapytaj, pomogę Ci odpowiedzieć na to pytanie.

Jakie mogą być tematy spotkań?
Wszystkie, którymi zajmuję się w pracowni, czyli: energia, efektywność, stres, emocje, spokój, granice, uwaga, nawyki, odporność na zmiany, komunikacja, osiąganie celów.

Jak się zapisać?
Przez zapisy online, używam serwisu Nakiedy. Możesz kliknąć w przycisk poniżej, aby zapisać się na konkretny dzień i godzinę. Załóż konto podając nr telefonu i email, dostaniesz powiadomienia o rezerwacjach mailem i/lub smsem. Będziesz też mieć dostęp do swoich rezerwacji na koncie klienta.

Ile to kosztuje?
150 zł za godzinne spotkanie.

Można online?
Tak, tylko trzeba mnie uprzedzić. Jeśli masz taką potrzebę, napisz proszę do mnie na: aga@pracowniaprosto.pl